Sieraden naar eigen ontwerp

Sieraden die gebaseerd zijn op uw eigen ontwerp zijn persoonlijk en uniek. Het ontwerpen van persoonlijke sieraden maakt het vak edelsmeden juist zo bijzonder.

Hebt u zelf een leuk idee of een eigen ontwerp voor een sieraad? Dan kunnen we hier een schetsontwerp van maken en dit bespreken. Ook een mooie foto van een sieraad kan als uitgangspunt dienen. Verder kan het ook zo zijn dat u een mooi sieraad ziet in onze voorbeeldcollectie, in onze fotoboeken of op de website.

Misschien heeft u sieraden waar u aan gehecht bent. Wat u zo mooi vindt in het ontwerp van dat sieraad kunnen we ook weer verwerken in een nieuw sieraad.

Tijdens het brainstormen wordt een schets van het sieraad gemaakt. Dan kunt u al een globale indruk krijgen van hoe het sieraad gaat worden. Vervolgens gaan we ermee aan het werk. We spreken een datum af waarop u het sieraad kunt komen halen.

Geef uw sieraden een persoonlijke uitstraling door het te baseren op uw eigen ontwerp. Op die manier wordt u sieraad ook emotioneel waardevol!

Sand'or is gespecialiseerd in het zetten van (kleur)edelstenen en diamanten.
Ook kunt u bij ons terecht voor het ontwerpen van spelden met bedrijfslogo's.

Handwerk vraagt veel tijd en aandacht. Houdt daar rekening mee bij het bestellen en afhalen van uw sieraden.

Wij hanteren globaal de volgende levertijden:
Reparaties:  7 dagen
Vermaakwerk:  3 weken
Trouwringen:  4 tot 6 weken

Edelsmederij Sand'or (edelsmid | goudsmid | zilversmid) is hét adres voor handgemaakte sieraden, reparatie, restauratie en het ontwerpen van sieraden en gebruiksvoorwerpen van o.a. zilver of goud in Zwolle / Overijssel.